Az Idea Alapítvány következő három képzését Ajkán, Baján és Egerben tartjuk 2022 második felében. Ezekre a kurzusokra főként az érintett városokból vagy a környékbeli településekről várjuk a jelentkezőket.

A képzésekre ezen az űrlapon keresztül lehet jelentkezni – meghosszabbítva 2022. május 31-ig.

A képzések pontos tematikájáról és menetéről itt tájékozódhatnak az érdeklődő tanárok: ajkai képzés | bajai képzés| egri képzés

Az Oktatási Hivatal által akkreditált (PED/970-10/2019), ingyenes blended képzésen 43 kredit szerezhető. Alapítványunk a résztvevőket 50 000 forint összegű ösztöndíjjal támogatja, amit a képzés végén biztosítunk a tanároknak.

Az eddigi képzésekről és az alapítvány tevékenységeiről itt tájékozódhat.

Innen pedig letöltheti pdf formátumban a 2021-es képzéseink minőségbiztosítási beszámolóját.